Producent Ścian Wspinaczkowych
 71 307-85-08
kontakt@elbrussport.pl


Trawersy Wspinaczkowe


Trawersy bulderowe to sztuczne ścianki wspinaczkowe przeznaczone do wspinaczki rekreacyjnej i treningowej , nie przekraczające wysokości 4 m. Wspinacz porusza się wzdłuż trawersu na optymalnej i bezpiecznej wysokości. Formacje typu bulderowego są obiektami bezobsługowymi – nie wymagają asekuracji linowej, a formę zabezpieczenia pełni nawierzchnia amortyzująca upadek (np. materac lub żwir). Trawersy montowane są na wewnętrznych i zewnętrznych ścianach budynków – w salach gimnastycznych, placach zabaw, boiskach, pokojach dziecięcych. Trawersy to znakomity pomysł na zapewnienie aktywność ruchową dla dzieci i młodzieży.


Przy każdej realizacji Zapewniamy projekt oraz obliczenia.
Produkowane przez nas skałki posiadają certyfikat CE.
Spełniają warunki normy PN-EN 12572 oraz norm branżowych.
Spełniają wymogi ogniowe – SRO.
Posiadają atest higieniczny – warstwa zewnętrzna.
Są odporne na warunki atmosferyczne.
Posiadają min 2 lata gwarancji.
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


 ŚCIANY WSPINACZKOWE WYKONUJEMY W DWÓCH TECHNOLOGIACH:

TECHNOLOGIA – SKAŁA


TECHNOLOGIA – SPORT


TECHNOLOGIA – LITESKAŁA – Ściany wspinaczkowe imitujące naturalną rzeźbę skalną na bazie laminatu. Laminat to tworzywo sztuczne o wysokich właściwościach wytrzymałościowych i jakościowych. Odporny na czynniki atmosferyczne i użytkowe. Dzięki unikalnej technologii 3D – panel wspinaczkowy do złudzenia imituje naturalną rzeźbę skalną a wspinaczka odbywa są przede wszystkim  przy użyciu chwytów wbudowanych w panel, które tworzą spójny monolit z bryłą. Ściany wspinaczkowe przeznaczone do wspinaczki rekreacyjnej. Kolorystyka dowolna.


SPORT – Ściany wspinaczkowe wykonane z panelu płaskiego na bazie sklejki , trudnopalnej, antypoślizgowej i wodoodpornej o grubości 18 mm. Do panelu zamocowane są chwyty wspinaczkowe w ilości 5 szt./m2. Układ chwytów można dowolnie i samodzielnie modyfikować dzięki wbudowanym gniazdom w ilości 20 szt. /m2. Panel odporny na czynniki atmosferyczne i użytkowe. Ściany wspinaczkowe przeznaczone do wspinaczki rekreacyjno-sportowej. Kolorystyka dowolna.


LITE – Chwyty wspinaczkowe w ilości np. 5 szt/m2 montowane bezpośrednio do ściany budynku. Trawers przeznaczony do wspinaczki rekreacyjno-sportowej. Układ chwytów można dowolnie i samodzielnie modyfikować dzięki specjalnej technologii montażu tulei gwintowanych w ścianie budynku. Technologia wymaga trwałego i solidnego podłoża(np. beton, cegła pełna,  itp.) .
Technologie można ze sobą łączyć w celu zwiększenia walorów  użytkowych.


NASZE WYBRANE REALIZACJE – TRAWERSY WSPINACZKOWETrawers wspinaczkowy w Suchym Lesie.


Trawers wspinaczkowy we Wrocławiu.


Trawers w Warszawie.


Trawers wspinaczkowy w Bolechowicach


Trawers wspinaczkowy w Dobrym Mieście


Trawers wspinaczkowy w Poznaniu.


Trawers wspinaczkowy we Wrocławiu.


Trawers wspinaczkowy w Zduńskiej Woli.


Trawers wspinaczkowy w Warszawie.


Trawers wspinaczkowy w Legnicy.


Trawers wspinaczkowy we Wrocławiu.


Trawers wspinaczkowy w Trzebnicy.