Producent Ścian Wspinaczkowych
 71 307-85-08
kontakt@elbrussport.pl


Skałki Wspinaczkowe


Skałki wspinaczkowe to sztuczne formacje skalne nie przekraczające wysokości 4 m, przeznaczone do wspinaczki tak zwanej – bulderowej. Wspinacz porusza się wokół skałki wspinaczkowej na optymalnej i bezpiecznej wysokości. Formacje typu bulderowego są obiektami bezobsługowymi – nie wymagają asekuracji linowej, a formę zabezpieczenia pełni nawierzchnia amortyzująca upadek. Skałki montowane są przede wszystkim na otwartej przestrzeni – w parkach , na placach zabaw i boiskach.  Skałki wspinaczkowe zwykle nie wymagają fundamentowania a ich posadowienie polega na wkopaniu jej na odpowiednią głębokość w podłożu.


Przy  realizacji Zapewniamy projekt.
Produkowane przez nas skałki posiadają certyfikat CE.
Spełniają warunki normy PN-EN 12572 oraz norm branżowych.
Spełniają wymogi ogniowe – SRO.
Posiadają atest higieniczny – warstwa zewnętrzna.
Są odporne na warunki atmosferyczne.
Posiadają min 2 lata gwarancji.
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


 ŚCIANY WSPINACZKOWE WYKONUJEMY W DWÓCH TECHNOLOGIACH:

TECHNOLOGIA – SKAŁA


TECHNOLOGIA – SPORTSKAŁA – Ściany wspinaczkowe imitujące naturalną rzeźbę skalną na bazie laminatu. Laminat to tworzywo sztuczne o wysokich właściwościach wytrzymałościowych i jakościowych. Odporny na czynniki atmosferyczne i użytkowe. Dzięki unikalnej technologii 3D – panel wspinaczkowy do złudzenia imituje naturalną rzeźbę skalną a wspinaczka odbywa są przede wszystkim  przy użyciu chwytów wbudowanych w panel, które tworzą spójny monolit z bryłą. Ściany wspinaczkowe przeznaczone do wspinaczki rekreacyjnej. Kolorystyka dowolna.


SPORT – Ściany wspinaczkowe wykonane z panelu płaskiego na bazie sklejki , trudnopalnej,  i wodoodpornej o grubości 18 mm obustronnie szczelnie pokrytej laminatem. Do panelu zamocowane są chwyty wspinaczkowe w ilości 5 szt./m2. Układ chwytów można dowolnie i samodzielnie modyfikować dzięki wbudowanym gniazdom w ilości 5-10 szt. /m2. Panel odporny na czynniki atmosferyczne i użytkowe. Ściany wspinaczkowe przeznaczone do wspinaczki rekreacyjno-sportowej. Kolorystyka dowolna.Technologie można ze sobą łączyć w celu zwiększenia walorów  użytkowych.


NASZE WYBRANE REALIZACJE – SKAŁKI WSPINACZKOWE


Skałki wspinaczkowe w Opolu.

Skałka wspinaczkowa – Przemęt


Skałka wspinaczkowa w Makowie Mazowieckim.


Skałka wspinaczkowa – Czarnków.


Skałka wspinaczkowa – Chojnów.


Skałka wspinaczkowa – Oleśnica.


Skałka wspinaczkowa – Skawina.


Skałka wspinaczkowa – Drezdenko.


Skałka wspinaczkowa – Rzeszów.


Skałka wspinaczkowa – Radomsko.


Skałka wspinaczkowa – Ciechocinek.


Skałka wspinaczkowa – Radomsko.