Skałki 3D bulderowe


Skałki wspinaczkowe to sztuczne formacje skalne nie przekraczające wysokości 4 m, przeznaczone do wspinaczki tak zwanej – bulderowej. Wspinacz porusza się wokół skałki wspinaczkowej na optymalnej i bezpiecznej wysokości.

Formacje typu bulderowego są obiektami bezobsługowymi – nie wymagają asekuracji linowej, a formę zabezpieczenia pełni nawierzchnia amortyzująca upadek. Skałki montowane są przede wszystkim na otwartej przestrzeni – w parkach , na placach zabaw i boiskach. Wykonujemy również skałki z przeznaczeniem do wewnątrz pomieszczeń – szkół, wewnętrznych placów zabaw.

Skałki 3D wykonujemy w technologii imitującej naturalną rzeźbę skalną na bazie laminatu. Laminat to tworzywo sztuczne o wysokich właściwościach wytrzymałościowych i jakościowych. Odporny na czynniki atmosferyczne i użytkowe. Dzięki unikalnej technologii 3D – panel wspinaczkowy do złudzenia imituje naturalną rzeźbę skalną a wspinaczka odbywa są tylko przy użyciu chwytów wbudowanych w panel, które tworzą spójny monolit z bryłą.

Skałki wspinaczkowe nie wymagają fundamentowania a ich posadowienie polega na wkopaniu jej na odpowiednią głębokość w podłoże.

Produkowane przez nas skałki posiadają certyfikat CE.
Spełniają warunki normy PN-EN 12572 oraz norm branżowych.
Spełniają wymogi ogniowe – SRO.
Produkt posiada atest higieniczny – warstwa zewnętrzna.
Jest odporny na warunki atmosferyczne.
Posiadają min 2 lata gwarancji.
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Zapewniamy projekt i pomoc techniczną.

PRZYKŁADOWE KSZTAŁTY SKAŁEK:
Skałki 3d Skałki 3d Skałki 3d Skałki 3d Skałki 3d
PRZYKŁADOWE REALIZACJE:
Skałki 3d Skałka wspinaczkowa Łuk skalny w parku miejskim, Skawina


Wysokość: 3 m
Powierzchnia do wspinaczki: 55m2 Skałka wspinaczkowa Skałka wspinaczkowa Dwie przestrzenne skałki wspinaczkowe w parku miejskim im. Jordana w Krakowie


Wysokość: 3-4 m
Powierzchnia do wspinaczki: 60m2 Skałka wspinaczkowa Skałka wspinaczkowa Skałka wspinaczkowa Skałka wspinaczkowa Skałka wspinaczkowa Skałka wspinaczkowa